Ankara Saç Ekimleri, Saç Ekim Merkezi Ankara


Hakkımızda

Sağlık hizmetlerinin her kademesinde edinilen 15 yılı aşkın tecrübe ve birikimlerimizi artık TRIPAESTHETIC  markasıyla sizlere sunuyoruz.

Kliniğimizdeki saç ekimi operasyonları, tecrübeli doktorların kontrolünde, güncel teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilmekte ve saçlarınızın doğal görünmesi adına saç çizginize uygun olarak ekim yapılmaktadır.

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı doktor ve konusunda deneyimli sağlık personeli tarafından hastaların her an arayarak bilgi alabilecekleri, güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışıyla %100 memnuniyeti hedefleyen Tripaesthetic Saç Ekim Merkezi’nde saç ekiminin yanında sakal ve kaş ekimi de yapılmaktadır.

SAĞLIĞINIZ GÜVENİLİR ELLERDE

  • Tüm operasyonlar tam teşekküllü hastane ve ameliyathane ortamında gerçekleştirilir.
  • Uzman doktor ve sağlık personeli ile hastanın tüm tetkikleri yapıldıktan sonra operasyon süreci başlar. Hastanın bir sağlık problemi olduğu takdirde, mevcut rahatsızlık giderilmeden operasyon sürecine başlanmaz.
  • Operasyon öncesi yapılan konsultasyon ve saç analizi ile hastanın soruları ve beklentileri göz önünde bulundurularak süreç en verimli şekilde planlanır.
  • Operasyon öncesinde ve sonrasında hasta, neler yapması ve yapmaması gerektiği konusunda bilgilendirilir.
  • Operasyon sonrası periyodik aralıklarla hasta kontrolü ve iletişimi sağlanır.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2018 Tripaesthetic

Tripaesthetic Hair

0312 240 21 12